IQ 11-річної дівчинки перевищив показники Альберта Енштейна і Стівена Хокінга

Тара Шаріфі у свої одинадцять років вже стала популярною. Завдяки чому вона стала відомою? Ця юна особа володіє неймовірним розумом, її рівень інтелекту порівняємо з відомими геніями світової історії (наприклад, Енштейн).

Проходження тесту IQ

NextShark повідомляє, що ірландська одинадцятирічна студентка школи Ейлсбері у Великобританії нещодавно пройшла тест на IQ-Mensa в Оксфорді. Тест IQ-Mensa трохи відрізняється від звичного нам тесту на інтелект. Його сенс у невербальному тесті, який фокусується на здатності розуміння значення слів.

Тара Шаріфі набрала 162 бали – це вище рівня “геній” до 140 балів. До речі, Тара випереджає на два бали Альберта Ейнштейна і космолога професора Стівена Хокінга.

Дівчина була вражена, коли отримала подібний результат. Вона не очікувала його побачити.

Тару одразу ж запросили на членство в Mensa. В суспільство можуть входити тільки люди з високим інтелектом. Для дівчинки, у якої все ще попереду, це прекрасна можливість познайомитися з новими людьми та отримати знання.

За словами батьків, їх дочка завжди відрізнялася розумом і мала талант до математики. Дівчина часто дивилася математичні шоу і давала відповіді швидше, ніж учасники.

Тара сказала, що вона хоче займатися наукою. Найбільше її цікавлять предмети з математичним ухилом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *