iPhone з iOS 13.1.2 скидає дзвінки? Ось як це виправити

Як легко вирішити проблему з новою прошивкою.

Користувачі скаржаться на чергову проблему з прошивкою Apple. Проміжне оновлення iOS 13.1.2, покликаний закрити виявлені раніше баги, насправді лише додало нових.

На цій версії ОС дзвінки (вхідні, так і вихідні) скидаються приблизно через хвилину. Судячи з офіційного форуму Apple, це торкнулося багатьох користувачів iPhone — в тому числі і автора цієї статті. Відзначимо, що мова йде тільки про звичайних і FaceTime-дзвінки, через популярні месенджери можна розмовляти нормально.

Офіційного рішення техпідтримка поки запропонувати не може. Тим не менш, багато користувачі відзначають, що їм допоміг скинути налаштування мережі. Для цього в налаштуваннях смартфона відкрийте Основні > Скидання > Скинути налаштування мережі. Введіть код-пароль, щоб підтвердити дію.

iPhone з iOS 13.1.2 скидає дзвінки? Ось як це виправити  iPhone з iOS 13.1.2 скидає дзвінки? Ось як це виправити

Бета-тестери відзначають, що в iOS 13.2 проблема з дзвінками як і раніше зберігається. Якщо ви ще на версії iOS 13.1.1 і нижче, радимо не поспішати з оновленням, поки баг не виправлять повністю. Також користувачі відзначають, що після оновлення телефон став грітися і швидше розряджатися. Статті нижче допоможуть це мінімізувати, поки не вийде програмне виправлення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *