iPhone навчиться визначати бруд на екрані і відключати сенсори

Новий патент Apple передбачає створення спеціальної системи, яка зможе визначити ступінь забрудненості екрану. В цьому є дві переваги: людина буде знати, що смартфон необхідно протерти, а на самому смартфоні не буде помилкових спрацьовувань сенсора світла.

У документі описується сценарій, в якому через рясної забруднення екрану датчик яскравості може невірно спрацьовувати. Приміром, не вимикати екран при наближенні смартфона до вуха (можливі випадкові натискання на дисплей) під час розмови або, навпаки, — вимикати екран, коли користувач iPhone тримає в руках. Ще один сценарій — довільне зниження яскравості екрану.

iPhone навчиться визначати бруд на екрані і відключати сенсори

Завдяки новій технології, iPhone зможе визначати, що саме ускладнює потрапляння світла на екран: чужорідний елемент або ж палець/голова людини. У компанії впевнені, що якщо система зуміє визначити причину попадання світла, то вдасться уникнути випадкових відключень екрану. Як саме iPhone зможе розпізнати перешкоду потрапляння світла — не уточнюється.

Що цікаво, подібна проблема зустрічається вкрай рідко. Складно собі уявити, щоб на екрані iPhone з’явився настільки щільний шар забруднення, який би перешкоджав проникненню світла на датчик яскравості. Тим не менш отримання патенту не означає, що технологію пустять в розробку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *