iPhone 5c набирає популярність

iPhone 5c набирає популярністьПродажі iPhone 5s і iPhone 5c ростуть, як на дріжджах. Золоту версію флагмана сміли практично миттєво, утворивши дефіцит. Чи жарт, за три дні було продано близько 9 млн смартфонів. Однак компанія не стала розділяти показники з продажу своїх смартфонів, мабуть, це пов’язано з меншим попитом на «бюджетний» 5c.

iPhone 5c набирає популярність Компанія Localytics, уважно стежила за динамікою продажів нових iPhone, опублікувала дані по розподілу продажів між двома новинками. Аналітики враховували кількість активацій смартфона у чотирьох основних операторів США: AT&T, Verizon, Sprint і T-Mobile. За їх словами, у Сполучених Штатах iPhone 5с цілком непогано продається. Наприклад, Spirit реалізував майже однакову кількість iPhone 5s і 5c.

iPhone 5c набирає популярністьЗ початку новинки продавалися у відношенні 1:3 на користь флагмана. Однак до 26 вересня попит на iPhone 5c помітно збільшився. В основному популярні контрактні моделі, так як ціни без прив’язки до оператора все також захмарні. Більш того, деякі китайські компанії пропонують 5c з контрактом на два роки абсолютно безкоштовно. У підсумку, можна сказати, що у iPhone 5c справи йдуть цілком непогано. Безумовно, багато хто віддасть перевагу доплатити 100-200 доларів і придбати iPhone 5s, замість «бюджетної» п’ятірки. Однак яскравий і кольоровий 5c – прекрасний вибір для молоді, яку приверне непогана начинка у яскравому дизайні.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *