iPhone 2020 року отримають унікальний процесор і екран з частотою 120 Гц

Судячи з усього, нас чекає найбільше оновлення iPhone.

До анонсу наступного покоління смартфонів Apple ще майже рік, але вже зараз чуток про майбутні новинки стає все більше. Останні витоку підтвердили, що iPhone 2020 року будуть кардинально поліпшено не тільки за дизайном, але і в частині технічного оснащення.

За даними Nikkei, нові флагмани Apple стануть першими володарями унікального процесора, виробленого за 5-нм техпроцесу. В порівнянні з актуальними 7-нм він буде зменшений на 2 нм. У теорії це повинно позитивно позначитися і на автономності iPhone, і на його продуктивності.

Процесор нових смартфонів буде доповнено модемом Qualcomm Snapdragon X55 5G, який забезпечить можливість роботи в мережах п’ятого покоління по всьому світу.

Представники видання DigiTimes також зазначили, що iPhone 2020 року отримають екрани ProMotion з частотою 120 Гц. Причому на відміну від того ж iPad Pro, це буде OLED-матриця, а не IPS. В даний момент усі топові моделі iPhone оснащуються дисплеями з частотою оновлення 60 Гц.

Перехід на 120 Гц повинен бути помітний у більш плавної анімації системи, при перегляді відео і в іграх, розробники яких додадуть підтримку підвищеної частоти. У даний момент екрани 120 Гц є лише у кількох геймерських смартфонів, в їх числі Asus Rog Phone 2 і флагмани Razer Phone.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *