iPad з фронтальною камерою може з’явитися вже в цьому році

Схоже, що Apple планує порушити власне правило, згідно з яким між виходом пристроїв попереднього і наступного поколінь минає рік. Так, Apple Insider пише, посилаючись на своє джерело, що нова версія iPad вийде ще до різдвяних свят (а не в наступному році). При цьому основною особливістю оновленого планшетника стане саме впровадження камери на передній панелі і можливість використовувати функцію Face Time.

iPad з фронтальною камерою може з’явитися вже в цьому році


Притому, що термін випуску оновленого iPad переміщений на закінчення поточного року, в Купертіно також не планують знижувати ціни на гаджет (як це зазвичай робиться в передсвятковий сезон – щоб збільшити продажі). Акцент буде робитися виключно на якість і впроваджену фронтальну камеру, а не на кількість проданих екземплярів продукції. В принципі, Apple завжди славилася швидше увагою до характеристикам і високому рівню якості своїх виробів, ніж прагнення до збільшення обсягів продажу або частки ринку.

Враховуючи, що Face Time вже впроваджена в iPhone 4 і iPod touch останнього покоління, виробнику якраз і залишилося подбати про забезпечення такої функціональності в планшетника. Це скоротить можливості випередити конкурентів Apple за використання подібних технологій в їх власних планшетних пристроях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *