iPad mini 2 отримає Retina, iPad 5 — процесор A7

iPad mini 2 отримає Retina, iPad 5 — процесор A7

Аналітики стверджують, що планшетний комп’ютер iPad mini другого покоління отримає Retina-дисплеєм, але не отримає 64-бітний процесор.

Эмит Дэрьянани (Amit Daryanani) з RBC Capital Markets запевняє, що 22 жовтня Apple представить iPad mini 2 з Retina-дисплеєм, з-за якого планшет стане трохи товщі. За словами аналітика, гаджет не отримає 64-бітний процесор, так як передбачувана вартість нового планшета з мінімальними характеристиками дорівнює 329 доларів. Эмит бачить більш логічним кроком встановлення Apple A7 iPad 5, який буде коштувати відчутно дорожче.

Кріс Уітмор (Chris Whitmore) з Deutsche Bank теж упевнений у відсутності 64-бітного процесора iPad mini 2 і A7 iPad п’ятого покоління. Кріс вважає, що iPad mini другого покоління отримає не тільки Retina, але і аналогічний встановленому в iPhone 5S сканер відбитків пальців. iPad 5, на його думку, також отримає підтримку Touch ID, а для комфортної роботи з потребуючими всій потужності 64-розрядного процесора додатками Apple встановить свій флагманський планшет 4 гігабайти оперативної пам’яті. Втім, щодо останнього аналітик не впевнений — можливо, на такий крок компанія піде в майбутньому.

Гадати залишилося недовго, адже презентація нових планшетів від Apple вже не за горами. Ми будемо висвітлювати захід у традиційному режимі текстової трансляції. Залишайтеся з MacRadar!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *