iOS 7 вже джейлбрейкнута

Незважаючи на те, що iOS завжди була однією з найбільш закритих операційних систем, хакерам вдавалося зламувати. Джейлбрейк дозволяє встановлювати на iOS-пристрої сторонні додатки і твіки з Cydia, які відкривають доступ до цікавих функцій і налаштувань.

iOS 7 вже джейлбрейкнута

Кожне оновлення iOS викликає у користувачів, які «джейлбрейкнули» свої девайси, хвилювання: а не закрила Apple ту саму дірку у безпеці? Але з особливим почуттям всі джейлбрейк-співтовариство чекає глобальних оновлень iOS. Чогось на кшталт iOS 7, яка вийде восени. Скажу відразу — можна видихнути, iOS 7 піддається джейлбрейку.

«Evasi0n Jailbreak 7.0 Tool from Evad3rs will be works for both Mac and Windows, and will be considered to be one of the most reliable jailbreaks by the whole community / (Інструмент для джейлбрейка Evasion буде працювати на Mac і Windows та по праву буде вважатися одним з найбільш надійних способів джейла) — дослівно йдеться в повідомленні на сайті відомого інструментарію для джейлбрейкинга Evasi0n.

iOS 7 вже джейлбрейкнута

Мабуть, у цій нескінченній війні між Apple і хакерами ще не скоро настане кінець — в Evasion обіцяють, що інструмент для розблокування буде випущений після офіційного виходу iOS 7. А це означає, що сотні тисяч користувачів можуть спати спокійно — «робити втечі з в’язниці можна буде й на «сімці». Інше питання, чи потрібен джейли на iOS 7 в принципі, враховуючи кількість нових фішок, деякі з яких, до речі кажучи, були взяті як раз у джлейбрейкеров.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *