iOS 4.2 дозволить iPhone 3G ще трошки додати в продуктивності

iOS 4.2 дозволить iPhone 3G ще трошки додати в продуктивностіНе далі як минулого тижня розробникам була представлена збірка мобільної операційної системи Apple iOS 4.2, яка отримала статус Golden Master, тобто до публічного релізу залишилося зовсім трохи. Очікується, що фінальна версія iOS 4.2 буде доступна вже на цьому тижні. Як повідомляє Mac Rumors, однією з особливостей новинки є приріст продуктивності в «старичке» iPhone 3G.

Справа в тому, що з виходом iOS 4 багато власників iPhone 3G, встановили нову прошивку, виявилися просто шоковані. Незважаючи на заяви про підвищення продуктивності мобільних пристроїв Apple, користувачі 3G поспішили повідомити про зворотне, а також про швидкої розрядки акумулятора і перегріві гаджета. На Apple навіть посипалися скарги про навмисному відмову від нормальної оптимізації ОС під старе «залізо» в iPhone 3G. Це, начебто, повинно було змусити користувачів купувати нову модель комунікатора.

Проте вже в iOS 4.1 поліпшення в роботі 3G були в наявності. Тепер же з офіційним виходом iOS 4.2 очікується, що ситуація стане ще краще. Судячи з результатів останніх тестувань нової прошивки на 3G дана модель iPhone отримала значний приріст в продуктивності. Про це красномовно говорить і відеоматеріал, опублікований оглядачами TiPb.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *