Internet Explorer 8 beta — старий знайомий з новою начинкою

Пройшло не так багато часу від моменту виходу фінальної версії IE 7, Microsoft взялася за його удосконалення. Отже, зустрічайте, нова версія браузера Internet Explorer 8 в статусі бета.

Internet Explorer 8 beta — старий знайомий з новою начинкою

Зовні IE 8 beta дуже нагадує свого попередника, але функціональність дещо змінилася. Функція WebSlices дозволяє підписуватися на виділені частині сайту, деяку подобу RSS. Нова функція Activities дозволяє здійснювати швидкий доступ до різних сервісів прямо з контекстного меню. Зміни торкнулися і панелі уподобань. Тепер, крім посилань на сайти, в ній можуть розміщуватися посилання на документи MS Office і RSS-потоки. Також був вдосконалений і фільтр фішингу, додана можливість відновлювати стан після аварійного завершення роботи браузера.

З тестом Acid2 новий браузер відмінно впорався, але варто лише включити режим сумісності з IE 7, як результати стали жалюгідними. При спробі перекладу сторінки через Activities — Windows Live Translator, виявилося повна відсутність у ньому російської мови.Найнеприємнішим моментом виявилися рідкісні зависання браузера «на рівному місці», причому після аварійного відновлення все продовжувало працювати як треба.

В цілому, IE 8 залишив приємні враження, навіть не дивлячись на ряд недоліків, на які можна просто закрити очі – це тільки beta версія. Завантажити і випробувати новий браузер можна тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *