inTaxi для Android: замовлення таксі в Москві і Санкт-Петербурзі став ще зручніше

Приємна новина для всіх жителів Москви і Санкт-Петербурга: завдяки безкоштовним додатком inTaxi для Android вам більше не потрібно тримати в довіднику десятки номерів таксі і продзвонювати їх в пошуку вільних машин. Додаток дозволяє швидко і легко вибрати відповідне таксі, при цьому заздалегідь спланувавши вартість та інші параметри маршруту.

inTaxi для Android: замовлення таксі в Москві і Санкт-Петербурзі став ще зручніше inTaxi для Android: замовлення таксі в Москві і Санкт-Петербурзі став ще зручніше inTaxi для Android: замовлення таксі в Москві і Санкт-Петербурзі став ще зручніше

inTaxi має приємний, дуже простий і инутитивный інтерфейс з підказками, тому розібратися в ньому не складе праці. Замовлення оформляється в кілька простих кроків:

  1. Ви обираєте пункт відправлення. При цьому можна вибрати один з вокзалів, аеропортів або міста, або ж ввести адресу самостійно. В додаток вже внесені всі вулиці з нумерацією будинків, що прискорює процес введення адреси.
  2. Вибір пункту призначення здійснюється ідентично відправлення.
  3. Потім ви вибираєте час, до якого таксі повинно чекати вас. Можна вибрати найближчий можливий час, або зробити замовлення на конкретний час.
  4. Останній пункт — це вибір одного з трьох класів автомобілів (Стандарт, Комфорт або Бізнес) та додаткових параметрів, які можуть бути важливі для вас: куріння в салоні, наявність в автомобілі кондиціонера, дитячого крісла та місткого багажника.

inTaxi для Android: замовлення таксі в Москві і Санкт-Петербурзі став ще зручніше inTaxi для Android: замовлення таксі в Москві і Санкт-Петербурзі став ще зручніше inTaxi для Android: замовлення таксі в Москві і Санкт-Петербурзі став ще зручніше

Після цього достатньо натиснути кнопку «Шукати пропозиції» та додаток надасть вам всі можливі варіанти від декількох таксопарків міста з зазначенням маршруту. Після того, як ви замовили машину, програма сповістить вас про час очікування прибуття автомобіля. Для більшої наочності колір, модель, номер автомобіля і телефон водія відображаються прямо на екрані телефону. На випадок поганого інтернет-з’єднання інформація дублюється по смс. Про кожному таксі можна залишити персональний відгук і переглянути його поточний рейтинг. Дуже радує прозорість тарифів, що дозволяє заздалегідь спланувати витрати і ціна за послугу не стане для вас неприємним сюрпризом.

inTaxi – партнер а

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *