Instapaper — відкладіть читання «на потім»

Одного разу, ЛХ вже писав про чудовому сервісі Instapaper. З точки зору GTD, призначення цього сервісу жахливо — він дозволяє відкладати читання довгих статей «на потім». Але, з іншого боку, економить час і допомагає не пропустити цікавий матеріал. Нещодавно Instapaper оновився і отримав нові функції, тому ми зробимо невеликий огляд.

Instapaper — відкладіть читання «на потім»

Instapaper вимагає реєстрації, але вкрай простий — потрібно просто ввести ім’я користувача і все. Тепер можна працювати. Запевняю, сервіс підкорить вас своєю простотою і функціональністю. Для того, щоб відкласти читання якого-небудь матеріалу, потрібно клікнути «Add» і заповнити необхідні поля. Але є букмарклет, який зводить збереження матеріалів до мінімуму дій: поставте його на панель закладок і клацніть по ним, коли знаходитесь на сторінці потрібного матеріалу. Стаття моментально виявиться в категорії Unread.

Instapaper — відкладіть читання «на потім»

Збережені матеріали можна прочитати в форматі Instapaper, тобто практично plain text, а можна клікнути по посиланню і прочитати матеріал в оригіналі. З тих пір як ЛХ писав про сервісі, він обзавівся новими функціями. З’явилася велика кількість додатків і віджетів.

Instapaper — відкладіть читання «на потім»

Додаток для iPhone, Google Reader, Kindle, мобільна версія і можливість відправки матеріалів в Instapaper через електронну пошту. Що ще потрібно для розумного відкладання матеріалів?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *