Instagram замахнеться на відео

Instagram замахнеться на відео

Під час останнього заходу Tech Crunch Disrupt, що пройшов з 31 жовтня по 1 листопада в Пекіні, генеральний директор стартапу Instagram поділився зі слухачами якимось секретом. Кевін Сістром (Kevin Systrom) повідомив про плани компанії щодо подальшого розвитку її популярного додатка для iOS.

Виявляється, наступною сходинкою в еволюції Instagram стане можливість публікації через додаток не тільки фотознімків, але і відеороликів, повідомляє Business Insider. В такому випадку користувачі зможуть ділитися з іншими членами спільноти Instagram деталями власного життя, публікуючи свої відеозаписи.

Instagram замахнеться на відео

Ця особливість напевно буде по достоїнству оцінена тими, хто не може жити без Instagram. До речі, співтовариство вже налічує 9 мільйонів зареєстрованих користувачів. Саме соціальна мережа і є відмінною рисою Instagram, яка дасть додатком значну фору в порівнянні з іншими програмами по обміну відеороликами начебто Socialcam і GLMPS.

На жаль, Систром лише згадав про майбутні плани команди Instagram. Схоже, можливість обміну відеоматеріалами поки що перебуває на стадії проекту. Конкретних даних про особливості цієї функції або дату її релізу гендиректор стартапу поки не надав.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *