Instagram випустив повноцінне десктопное додаток

Користувачі Windows 10 нарешті зможуть встановити Instagram на свої персональні комп’ютери. Однак по функціональності десктопное додаток поки що поступається своїй мобільній версії.

Додаток для ПК дозволяє користувачам переглядати свій аккаунт, фотографії в стрічці, відправляти і отримувати повідомлення, змінювати профіль і налаштування. Крім того, на відміну від веб-версії десктопное додаток дає можливість розшарити свої пости для Facebook.

А ось головна функція Instagram — публікація фотографій — досить сильно урізана. Створити посаду можна тільки в тому випадку, якщо у вас є планшет або комп’ютер з сенсорним екраном і камерою. Так що завантажувати фотографії з жорсткого диска не вийде.

Instagram випустив повноцінне десктопное додаток

Інтерфейс програми поки не надто добре адаптований для екранів ПК. Він займає виключно центр екрану, залишаючи багато порожнього і марного простору з боків. Можна було б відображати на полях, скажімо, коментарі до фотографій, як це зроблено в веб-версії. Крім того, криво працює функція Instagram Stories. При додаванні нової «історії» додаток просто вилітає. Не функціонує і «жива плитка» в меню «Пуск». По ідеї на ній повинні по черзі відображатися фото з вашого аккаунта, але цього не відбувається.

Загалом, десктопна версія Instagram поки далека від ідеалу, але, можливо, всі нерівності пофиксят в наступних оновленнях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *