Instagram готує окремий месенджер для спілкування з близькими друзями

Через нього можна ділитися статусом і відправляти повідомлення.

Instagram розробляє новий месенджер під назвою Threads, який призначений для спілкування з близькими друзями. Через нього можна швидко ділитися статусом, а також відправляти текстові повідомлення, фото і відео.

Поки що додаток доступний тільки співробітникам компанії. Якщо вірити скріншотам, користувач може включити автоматичні оновлення, і Threads почне сама вибирати статус на основі місця розташування, швидкості пересування і заряду батареї. Статус можна вибирати і вручну. Він буде доступний усім, хто знаходиться у вашому списку кращих друзів.

Instagram готує окремий месенджер для спілкування з близькими друзями

Але в першу чергу Threads — це месенджер. Основна частина програми виглядає як розділ з повідомленнями в Instagram. Вхідні від друзів відображаються в центрі екрану, а зеленою крапкою позначено користувачі, які знаходяться онлайн. Також в Threads можна переглядати історії друзів.

У Instagram вже був месенджер: він називався Direct і припинив своє існування в травні 2019 року. До Threads, швидше за все, поставляться серйозно: генеральний директор Facebook Марк Цукерберг вважає, що майбутнє компанії саме за месенджера. Коли відбудеться запуск програми, поки не відомо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *