IFTTT дня: Зроби мені каву, я не виспався!

Сервіс IFTTT вміє не тільки жонглювати даними різних веб-сервісів, але і з легкістю управляти цілком конкретними реальними пристроями. Сьогоднішній наш рецепт саме про це.

Сьогодні я хочу познайомити вас з рецептом, який хоч і не дуже підходить для більшості користувачів, зате настільки яскраво демонструє можливості сервісу IFTTT, що я не зміг утриматися від спокуси поділитися ним з вами. Сьогодні він виглядає як ожила фантастика, але зовсім скоро, не сумніваюся, стане нудною буденністю.

IFTTT дня: Зроби мені каву, я не виспався!

Цей рецепт IFTTT вміє автоматично включати кавоварку в тому випадку, якщо ви вночі спали менше п’яти годин. Хоча, зрозуміло, цю цифру можна набудувати по своєму смаку.

Для роботи нам знадобиться канал UP by Jawbone, який буде одержувати дані з відповідного браслета на вашій руці. Як відомо, серед досліджуваних ним даних, присутній і тривалість нічного відпочинку. Саме цей показник буде запускати тригер Sleep duration below.

Приймати ці дані буде канал WeMo Switch, який пов’язаний із спеціальної «розумної розеткою«. Вона вміє включатися по команді, отриманої від сервісу IFTTT. Таким чином, завдяки цим рецептом, вас завжди, у разі недосипання, зустрічатиме на кухні гаряча чашка свіжої кави.

Використовувати рецепт!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *