IFTTT дня: Зберігаємо результати пошуку відео YouTube для перегляду в Pocket

За допомогою цього рецепта ви зможете зберегти ролики з YouTube, які відповідають вашим інтересам, для відкладеного перегляду в Pocket.

Сервіс Pocket дуже зручний не тільки для читання текстів, але і відмінно підходить для перегляду відео. Тому сьогодні я хочу вас познайомити з рецептом, який дозволить вам надсилати відео з сервісу YouTube у список перегляду Pocket. І не просте відео, а саме те, що вам буде цікаво.

Хоча IFTTT має спеціальний канал YouTube, але ми його використовувати не будемо, так як для наших цілей він непридатний. А наша мета полягає в тому, щоб перенаправити RSS-потік відео, отриманий у відповідь на пошуковий запит, в Pocket.

IFTTT дня: Зберігаємо результати пошуку відео YouTube для перегляду в Pocket

Наприклад, ви хочете отримувати всі ролики, які відповідають темі lifehack. Хоча в інтерфейсі сервісу YouTube відсутня функція підписки на результати такого пошуку, така можливість все ж таки присутня. Просто використовуйте наступну адресу:

https://gdata.youtube.com/feeds/api/videos?q=lifehack&orderby=relevance

Зрозуміло, ви можете замінити виділене червоним слово на будь-який цікавить вас запит.

Тепер уже справа техніки. Беремо канал RSS і вставляємо в нього наведений вище адресу потоку. У ньому буде спрацьовувати тригер New feed item, який буде активувати в каналі Pocket дію Save for later. Тепер ви в будь-який зручний час зможете подивитися ролики на цікаву для вас тему, дбайливо збережені в самому зручний сервіс відкладеного читання. І перегляду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *