IFTTT дня: Включаємо і вимикаємо беззвучний режим на смартфоні автоматично

Вам набридло пропускати будинку дзвінки і смс після того, як ви вимкнули звук на смартфоні на роботі або на навчанні? Забудьте про цю проблему разом з IFTTT

Після появи IFTTT на Android, життя володарів смартфонів на операційній системі від Google стала трохи (або ж набагато) простіше. Адже тепер можна автоматизувати всі ті дії, які доводилося виконувати на своєму телефоні день у день. І сьогодні опишемо перші пару рецептів IFTTT для Android.

Отже, у нашій рубриці «IFTTT дня» сьогодні розбираємо два рецепти, які трохи спростять ваше життя. Коли ви приходите в офіс/інститут/школу, вам потрібно перемикати ваш телефон у беззвучний режим. І не забути вимкнути його, коли повернетеся додому. В цьому нам допоможе IFTTT. Принцип роботи рецептів абсолютно однаковий: як тільки ви дістанетеся до певної точки на карті, відразу вмикати/вимикати беззвучний режим.

IFTTT дня: Включаємо і вимикаємо беззвучний режим на смартфоні автоматично

Після установки рецептів вам потрібно вказати в налаштуваннях розташування вашого дому та офісу/навчального закладу. А також вказати, який рівень гучності встановлювати вдома, і чи потрібен вам вібросигнал, коли ви знаходитесь на навчанні або на роботі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *