IFTTT дня: Нагадай мені взяти парасольку!

Цей рецепт IFTTT допоможе вам завжди вчасно дізнаватися про майбутній дощ.

Дуже часто буває, що з ранку ніщо не віщує негоду і на вулиці щосили світить сонечко. Ви, як завжди, збираєтеся на роботу і навіть не підозрюєте, що сьогодні очікуються опади. В результаті — вымокаете до нитки і проклинаєте синоптиків і свою забудькуватість. Новий рецепт для сервісу IFTTT допоможе вам завжди вчасно дізнаватися про насування дощі.

IFTTT дня: Нагадай мені взяти парасольку!

Для цього рецепта вам знадобиться, перш за все, канал Weather. Зверніть увагу, що в рамках цього каналу міститься безліч різних параметрів, що відслідковуються, але в рамках цього поста нас цікавить, насамперед, Current condition changes to Rain.

IFTTT дня: Нагадай мені взяти парасольку!

Крім цього, вам доведеться активувати канал SMS, ввівши свій номер телефону, а потім отриманий на нього код підтвердження. Хочемо вас засмутити, що далеко не всі вітчизняні мобільні оператори підтримуються цим сервісом. Однак для всіх, хто не потрапив в число щасливих володарів «правильних» номерів, у нас є втішний рада.

Ви можете легко налаштувати отримання попередження про майбутню негоду на свою поштову скриньку Gmail, а вже звідти отримувати SMS-повідомлення на свій телефон. Як це зробити ми описували в цій статті. Виходить дещо складно, але цілком дієво.

Використовувати рецепт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *