iFixit розібрав новий iMac

iFixit розібрав новий iMac

Новий iMac вже потрапив в руки до співробітників iFixit і вони, добряче його розібравши, винесли свій вердикт. Для препарації були обрані як 21,5 і 27-дюймова модель. Фахівці iFixit визнали, що новинка має багато спільного з попередниками. Конструктивно це все той же iMac 2012 року: покращена система охолодження, два мікрофони і спеціальне гумове кріплення, яке гасить вібрації жорсткого диска.

У ньому використовується тонкий 5-міліметровий IPS-дисплей зі світлодіодним підсвічуванням виробництва LG Electronics. Але, на жаль, новий iMac перейняв у минулій моделі і низьку ремонтопридатність. iFixit присудив моноблоку всього 2 з 10 можливих балів.

iFixit розібрав новий iMacДля складання моноблоків Apple знову використала пінистий клей. Той самий клей, з-за якого так скаржиться iFixit на продукцію компанії з Купертіно. Справа в тому, що він сильно ускладнює демонтаж пристрою для ремонту. Самостаятельно вдасться замінити лише оперативну пам’ять і жорсткий диск. Однак Apple поліпшила організацію компонентів iMac: жорсткий диск і дата-кабелі були об’єднані, що дещо спростило демонтаж. У результаті, остання модель iMac отримала навіть більш низьку оцінку ремонтопридатності, ніж торішня модель.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *