Hype — iOS-додаток для інтерактивних відеотрансляцій від творців Vine

Серед додатків для стрімінг відео в режимі онлайн з’явилася новинка під назвою Hype. За словами розробників, головною особливістю програми є акцент на інтерактивність.

Hype пропонує непоганий набір функцій для творчості. У свої трансляції користувачі зможуть додавати фотографії, гифки, музику і відео. Причому програма дозволяє помістити на стрім слайд-шоу з фотографій, які знаходяться в альбомах на телефоні.

Багатьом, напевно, сподобається можливість зробити фоном трансляції красиві відеоролики. Ця функція повинна відмінно впоратися з створенням потрібної атмосфери стріму.

Оповістити всіх співчуваючих про те, що ваш ефір починається, можна, скинувши посилання в Twitter. Ну і звичайно, Hype вміє зберігати трансляції для нащадків і запізнилися глядачів.

Hype — iOS-додаток для інтерактивних відеотрансляцій від творців Vine Hype — iOS-додаток для інтерактивних відеотрансляцій від творців Vine

Що стосується обіцяної розробниками інтерактивності, то тут, здається, нічого особливого. По-перше, користувачі можуть коментувати трансляції в режимі реального часу. По-друге, глядачі мають можливість оцінювати стримерів, ставлячи їм лайки або, як їх тут називають, sparkles.

Загалом, поки що не зрозуміло, чим новий додаток зможе зачепити широкі маси і змусити їх відмовитися від Facebook Live і Periscope. Але дати йому шанс все ж можна.

Зараз Hype доступно тільки для користувачів iOS. Версія для Android підтягнеться трохи пізніше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *