Hush: Сучасний гаджет для спокійного сну

Багато хто з нас постійно втомлюються на роботі, і єдине, чого їм хочеться — це нормально виспатися. Але буває, що ви приходите додому, а ваші сусіди влаштували вечірку, або ваш чоловік хропе так, що піднімається дах будинку. В такому разі навряд чи вдасться здійснити свою мрію.

І тоді ми випиваємо снодійне, вставляємо беруші, але яка ймовірність того, що ви почуєте вранці будильник і не встигнете на роботу? Для цього було винайдено новий пристрій Hush, яке дозволить вам насолодитися міцним здоровим сном.

Hush: Сучасний гаджет для спокійного сну

Hush — це бездротові електронні беруші, які позбавлять вас від зайвого шуму і в той же час дозволять прокинутися вчасно. Вони підключаються через Bluetooth до вашого смартфону і завдяки спеціально розробленому додатком зможуть розбудити вас в зазначений час.

Hush: Сучасний гаджет для спокійного сну

Тому де б ви не перебували, ви зможете поспати і набратися нових сил для продовження трудового чи навчального дня. Завдяки потужній батареї і економного режиму беруші Hush будуть працювати протягом цілих 10 годин без підзарядки.

Проект Hush був виставлений на Kickstarter і повинен був зібрати $100 000. Незважаючи на те, що до закінчення терміну залишилося ще цілих 2 тижні, хлопцям вдалося зібрати вже більше $450 000. Мабуть, таке корисний пристрій дійсно потрібно дуже багатьом з нас.

Hush: Сучасний гаджет для спокійного сну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *