Художник знайшов спосіб привернути увагу до стану доріг: він зробив серію креативних картин

Проблема поганих доріг актуальна не тільки для Росії. У багатьох інших країнах ситуація не краще. І люди по-різному намагаються вирішити цю проблему, привертаючи увагу влади. Так, наприклад, художник з Індії створює неймовірні 3D-малюнки на асфальті з вибоїнами.

Художник перетворив вибоїни на дорозі у твір мистецтва

Баадаль Нанджундасвами, художник з Індії, створює приголомшливі 3D-картинки на дорогах з ямами. Таким чином молода людина хоче звернути увагу влади до проблеми поганих доріг. Саме величезна кількість ям, відкритих люків і вибоїн призводить до численних аварій з людськими жертвами. А дороги в Індії зовсім непридатні для їзди.

Баадаль Нанджундасвами прославився також незвичайним відео, в якому він у костюмі космонавта йде по місячній поверхні з численними кратерами. Тільки насправді це не поверхню іншої планети, а звичайна дорога в місті Бангалорі.

У тому ж місті художник створює неймовірні об’ємні картинки на дорогах. Так він вирішує відразу кілька проблем. По-перше, позначає небезпечне місце безпосередньо на дорозі. По-друге, привертає увагу влади. По-третє, став досить популярним і заробляє непогані гроші – за індійськими мірками – на своїй творчості. Ось кілька фото його робіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *