Huawei оголосила про старт продажів фітнес-браслета Honor Band 3 в Росії

Працюючи у зв’язці зі смартфоном, новий фітнес-трекер відстежує пульс свого власника, допомагає на тренуваннях, а також стежить за дзвінками та повідомленнями.

Гаджет побудований на енергоефективному процесорі Cortex-M4 і виконаний в мінімалістичному дизайні. Головною особливістю пристрою є функція моніторингу пульсу з оповіщенням про досягнення порогових значень, високу точність роботи якої забезпечує алгоритм HiRythm. Новинка також оснащена 0,91-дюймовим PMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 128 × 32 пікселів і сенсорною кнопкою управління.

Huawei оголосила про старт продажів фітнес-браслета Honor Band 3 в Росії

Вбудований акумулятор ємністю 100 мА·ч дозволяє браслету працювати до місяця без підзарядки. Honor Band 3 вміє підраховувати кроки, витрачені калорії і пройдену відстань, тривалість фізичних навантажень середньої і високої інтенсивності, а також автоматично визначає тип фізичного навантаження: ходьба або біг. Передбачена в ньому і можливість визначення кількості вставання при тривалому сидінні без руху. Honor Band 3 також може занурюватися під воду на глибину до 50 метрів, що дозволяє відстежувати фізичні показники під час плавання.

Honor Band 3 сумісний зі смартфонами на Android і iOS. Фітнес-браслет доступний з силіконовим ремінцем помаранчевого, синього або чорного кольору за рекомендованою роздрібною ціною 2 990 рублів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *