Хтось постійно крав овочі з городу. Садівник вирішив поставити відеокамери і зловити злочинця

Бабак краде овочі. Власник саду зробив з злодія зірку соціальних мереж. Бабак Чанк на прізвисько «найчарівніший садовий бандит» став улюбленцем садівника. Бабак Чанк — це маленьке голодне тварина, яка готова з’їсти все, що тільки зможе знайти в саду, який вирощує Джефф Пермар біля свого будинку в штаті Делавер.

З злодюжки в знаменитість

Без докорів совісті некерований злодюжка тихо здійснює пограбування перед відеокамерами, встановленими власником городу з метою з’ясувати особу злочинця.

«Спочатку я трохи сердився», — говорить Пермар. Він зізнався, що завжди був пристрасним садівником і любителем попрацювати на городі, але коли він вперше переглянув записи, його серце розтануло: чарівний бабак так мило поїдав вирощені людиною овочі.

Злодій, який отримав ім’я Чанк, почав регулярно відвідувати садок, щоб в повній мірі насолодитися стравами, які там ростуть. Незабаром з небажаного він перетворився в званого гостя. «Ми живемо всі разом. Це і його земля теж. Я просто розбив на цій території сад», — жартує чоловік.

Цікаво, що у чарівного бабака тепер є власний аккаунт в Instagram і канал на YouTube, який, до речі, користується великою популярністю. Незабаром бабак став відомий навіть у ЗМІ: один портал описав тварина як «самого чарівного садового бандита».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *