Хто з дітей на картинці усиновлена: на це вказує одна-єдина деталь

Більшість людей розгадує загадки і головоломки для того, щоб повеселитися і позмагатися з друзями, визначаючи, хто швидше знайде розгадку. Адже, крім цього, такі задачки ще й тренують наш мозок, який від неробства може з часом почати функціонувати все слабше, а також підвищують пильність і концентрацію. Так давайте ж знову спробуємо розгадати чергову загадку.

Запитання і відповідь

В цій загадці немає абсолютно нічого складного. Потрібно просто уважно подивитися на картинку і визначити, хто ж з трьох діточок міжрасової сім’ї приймальний. Це дівчинка, високий хлопчина або хлопчина, що стоїть в окулярах? Хтось із цих трьох дітей точно був узятий з дитячого будинку.

Ну що, ви здогадалися, хто ж на картинці є прийомною дитиною? Подивіться на зображення уважніше, адже там є одна малопомітна деталь, яка дозволяє відповісти правильно з першої спроби.

Ви впевнені у своїй відповіді? Тоді швидше перевірити свою здогадку!

І, звичайно ж, усиновлена був високий хлопчина під номером два. А чому? Та тому що у нього єдиного очі блакитні, тоді як у мами і тата карий колір очей. А згідно генетичних зв’язків, якщо в обох батьків карі очі, то у дитини вони ніяк не можуть бути блакитними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *