How Long to Read підкаже, скільки часу займе прочитання будь книги

How Long to Read — це сервіс для обчислення часу, який ви витратите на прочитання книги. Його бібліотека налічує 12 мільйонів творів, в тому числі і російськомовних.

Зрідка, якщо книга мені не дуже до душі, я дивлюся на кількість сторінок і намагаюся прикинути, скільки часу займе її прочитання. Не читати зовсім — не варіант, іноді книги потрібні не тільки для розваги, але і для отримання корисної інформації.

How Long to Read — це веб-сервіс, який дозволяє не вважати, скільки часу ви витратите на читання книжки, і обчислює цю інформацію сам. Примітно, що сервіс працює не тільки з англомовними книгами, але і з російськомовними теж. Приміром, читання одного томи «Війни і миру» займе приблизно п’ять з половиною годин.

У правій частині екрану знаходиться таймер. Після його запуску ви можете прочитати пробний параграф, потім зупинити таймер, і сервіс визначить, скільки часу для читання книги потрібно, враховуючи вашу швидкість. На жаль, ця функція з російськомовними книгами працює погано.

How Long to Read підкаже, скільки часу займе прочитання будь книги

Сервіс бере інформацію про книги з Amazon. Його бібліотека налічує приблизно 12 мільйонів доступних книг. Перевіривши роботу сервісу на російськомовних творах, я знайшов все, що хотів. Починаючи від Макса Фрая і закінчуючи Дариною Донцової.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *