Horizon для iOS: Горизонт не завалиться. Ніколи

У наш час, коли основною камерою для багатьох є улюблений смартфон, вертикально орієнтовані відеозапису — поширене явище. Щоб завжди знімати тільки в ландшафтній орієнтації, можна скористатися додатком Horizon.

Основна ідея проста до геніальності: як би ви не повернули свій ай-девайс, програма буде захоплювати тільки ту частину зображення, яка вписується в горизонтально розташований прямокутник. Співвідношення його сторін, зрозуміло, завжди залишається рівним 16:9, але що цікаво: за рахунок зміни площі області захоплення можна реалізовувати ефект наїзду і відкату камери, при тому що «оператор» залишається в одній точці.

З додаткових фішок програми можна назвати засоби фіксації фокуса і білої точки, а також набір вбудованих фільтрів, які дозволяють знімати відео в стилі «инстаграмчиков». Horizon підтримує роботу з двома камерами, вбудованими в ай-девайс, — автопортрети теж будуть виключно в ландшафтній орієнтації. 😉

Єдине, над чим авторам «Горизонту» ще треба добряче попрацювати, — це стабілізація зображення. При русі, а також при простому повороті пристрою, зображення починає помітно трясти. З цим, безумовно, треба щось робити, оскільки закладена в програму ідея безсумнівно заслуговує на довге і щасливе життя в App Store.

Завантажити QR-Code

Horizon Camera
Розробник: Horizon Video Technologies
Ціна: Безкоштовно

В якості постскриптуму — непорушна істина. Так-то.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *