HoeKey: станьте чемпіоном гарячих клавіш

«Гарячі клавіші» не мають потреби в доказах своєї зручності. Використання їх фантастично прискорює багато і багато операцій, хоча більшість з користувачів Windows застигають на рівні Ctrl+C, Ctrl+V. Mac OS X, до речі все зовсім по-іншому: там система дає можливість призначити гарячу клавішу будь-якого існуючого в будь-якому додатку пункту меню. Уявляєте? Але не все так погано і в Windows…

Наприклад, ви можете використовувати Autohotkey, і писати свої власні скрипти і навіть цілі програми, або скористатись існуючими готовими сценаріями. Але ця програма, як кажуть, — важка артилерія, сьогодні ж ми поговоримо про невеликий і дуже «легкої» в плані використовуваної пам’яті утиліті HoeKey.

HoeKey: станьте чемпіоном гарячих клавіш

Відразу обмовлюся, програма не тільки маленька — вона не вимагає інсталяції і, відповідно, вона може жити на вашій флешці, даючи вам можливість використовувати одні і ті ж комбінації клавіш на будь-якому комп’ютері з Windows, на який вас закине доля.

Утиліта має команди для емулювання натискань клавишь, запуску додатків, керування вікнами, управління звуком та медіа в принципі, а крім того вам ніхто не заважає написати скрипт для виконання багатьох операцій, які ви хотіли б автоматизувати.

HoeKey — не вимагає исталляции утиліта для Windows.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *