Ходжу на ринок у певний час: як я економлю на продуктах

Більшість людей намагаються економити, купуючи продукти. Проте всякий раз, покидаючи магазин, вони розуміють, що знову витратили значну суму. Гроші витрачаються дуже швидко, а ціни в магазинах продовжують рости, змушуючи покупців спустошувати гаманці.

Мій секрет економії

Я економлю на продуктах, тому що відвідую ринок у певний час. Робити покупки на ринку приємно, але для цього зовсім необов’язково прокидатися рано вранці. У неділю вранці я волію відпочивати, а не вставати дуже рано, щоб піти за покупками на ринок. Більше не потрібно вставати вдосвіта, щоб трохи заощадити на продуктах. Я вирушаю на ринок після полудня.

Якщо ви хочете заощадити, використовуйте цей спосіб. Зазвичай в цей час простіше домовитися про знижку, тому що продавці згодні продати продукти дешевше, а не залишати їх на наступний день. Секрет полягає в тому, що краще продати продукт дешевше, поки він не зіпсувався. В іншому випадку доведеться викидати. Простий спосіб дозволяє заощадити близько десяти відсотків від первісної вартості. Щоб збільшити знижку, ви можете відвідувати ринок в компанії інших людей. При великій закупівлю вдається отримати більш вигідну ціну на продукти харчування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *