Хлопець призначив побачення у вагоні метро: те, що відбулося далі, вразило всіх пасажирів – він накрив святковий стіл

З самого початку цифрової ери безліч ютуберов пробували свої сили в створенні видеопранков. Деякі з них, наприклад, популярні пранкери «Джалалса», одягаються, як примари, і лякають перехожих опівночі, а деякі просто байдикують, задаючи дивні запитання незнайомців на вулиці.

Побачення в метро

Одне з таких популярних відео з’явилося на YouTube. Елвін Менса спробував свої сили в жартах над жінками, організувавши імпровізовані побачення в поїзді. Його останнє відео, де 28-річний пранкер, що зображає побачення в підземному поїзді в лондонському метро, взяло інтернет штурмом. Відео показує, як Елвін влаштовує рандеву у вагоні поїзда. Він відкриває складаний столик, стелить на нього скатертину, дістає невелику вазу з трояндою, витягує з коробки їжу і викладає на тарілки. Він також ставить дві пляшки пива на стіл, і все це відбувається під час поїздки! Пасажири спостерігали за цим з захопленням.

Елвін робить все це з незворушним обличчям, на превеликий подив жінки, яка сидить поруч з ним. Потім він починає їсти одне за іншим страви з тарілок. Жінка теж бере пляшку пива і робить кілька ковтків, поки люди вболівають за Елвіна. Відео розіграшу стало вірусним в інтернеті. Люди не можуть перестати хвалити Елвіна за його пранк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *