Хлопець побачив на дорозі хом’яка і вирішив врятувати його. От тільки це був не хом’як, і допомога йому була не потрібна

Досить смішна історія трапилася з мешканцем Норвегії, які бажають врятувати знайденого на дорозі хом’ячка від вірної смерті. І йому майже вдалося здійснити задумане, але ситуація вирішилася самим непередбачуваним чином.

З чого все почалося

Початок нового дня для Йостейна протікало цілком звично: чоловік відвозив дитини в школу. Однак по дорозі йому зустрівся маленький гризун. Норвежець не зміг пройти повз звірка, який опинився на засніженій дорозі. Тварина перебувала в небезпеці, і Йостейн вирішив, що зобов’язаний врятувати хом’ячка від сумної долі бути розчавленим проїжджаючими машинами.

Анітрохи не сумніваючись у власних діях, чоловік підібрав звірка і помістив його в бардачок своєї машини, щоб тварина не втекло. Норвежець був упевнений, що гризун загубився, і задався питанням, як знайти його господарів.

У чому ж полягав підступ?

Розв’язка історії сталася в зоомагазині, тісно пов’язаному з організацією захисту тварин. Саме туди звернувся Йостейн в надії отримати допомогу в пошуку господаря загубленого вихованця.

Але чоловіка чекало розчарування і здивування, коли працівник магазину повідомив йому, що врятований звір зовсім не хом’як, а дикий лемінг. І наданої допомоги він не потребував. Збентежений норвежець відвіз спійманого гризуна туди ж, де знайшов, і випустив його на довгоочікувану свободу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *