Хлопець налив масло в апельсинову шкірку і підпалив його: цікавий лайфхак

Один хлопець реалізував геніальний трюк. Він налив у апельсинову шкірку масло, підпалив його і спостерігав, як відбувається чарівництво. Таким чином він зробив декоративну свічку, яка виглядала досить незвично. Більш детально про винахід цього хлопця розповімо у статті.

Фантастична лампа

Вам знайомий цей чудовий аромат апельсина, який поширюється по всьому приміщенню кожен раз, коли ви чистите фрукт? Що ж, завдяки цьому прийому ви зможете насолоджуватися цим чарівним ароматом коли захочете, і у вас буде декоративна свічка або навіть лампа одночасно!

Все що вам потрібно – це апельсин, гострий ніж і оливкове масло. Кожна людина знає, що апельсинова кірка чарівна. Але чи знаєте ви, що з неї можна зробити чудову ароматичну свічку?

Її можна виготовити без воску з інгредієнтами, які, ймовірно, у кожної людини є вдома.

На представленому у статті відео ви побачите, як саме можна зробити апельсинову свічку. До речі, цей трюк подивилися більше семи мільйонів чоловік.

Що ви можете не знати про Хейлі Бібер: 8 невідомих фактів відкриває сама модель
Іноді балую сім’ю екзотичними стравами: три рецепти на які я витрачаю копійки
Їх зустрічі не судилося відбутися. 39-річна дочка Лістьєва схожа на батька

Хлопець просто розрізав апельсин на дві частини, зняв шкірку з обох половинок. В одну половинку він налив оливкова олія, а в іншій вирізав отвір.

Далі він в масло помістив гніт і підпалив його. Вийшла незвичайна свічка. Після він накрив її шкіркою з отвором. Тепер шкірка апельсина перетворилася в лампу. Дії, представлені у фотографіях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *