Хлопець хотів допомогти бездомному псові, але медальйон на шиї говорив зробити інше

Доля залежить від випадковостей і збігів. Тайлер Вілсон не підозрював, що пересічна поїздка на заправку змінить життя кількох людей, включаючи його самого. Дивовижна історія загубленого собаки, яка стала інтернет-зіркою. в нашій статті.

Мандрівний пес

День Тайлера Вілсона починався за звичним сценарієм. Після душу і сніданку хлопець відправився на роботу, попередньо заїхавши на заправку. Коли він приїхав на місце, то побачив палевого лабрадора-ретривера.

Собака уважно стежила за пересуваннями Тайлера і не тікала. Тоді хлопець вирішив допомогти бездомному псові і покликав його до себе. Але, побачивши медальйон на ошийнику тварини, Вілсон зрозумів, що до себе лабрадора забрати не вийде.

Напис на підвісці свідчила: “Мене звуть Дью. Я не загубився. Я люблю подорожувати. Будь ласка, візьміть мене додому”. З’ясувавши, що собака просто загубилася, Тайлер допоміг їй потрапити додому. Він поділився подією в Інтернеті, прикріпивши фотографії медальйона і пса.

Користувачам соціальних мереж сподобалася ця історія, а власники Дью створили вихованцеві власний сайт. Туди люди, які також живуть в Луїсвіллі (штат Кентуккі), повідомляють про місцезнаходження пса. Таким чином господарі знають, де подорожує улюбленець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *