Хлопець дав бездомному 100 доларів, а потім вирішив простежити за ним, щоб дізнатися, куди він їх витратить. Вчинок жебрака гідний захоплення

Бездомні люди часто живуть завдяки грошам, які дають перехожі. Але чи замислювалися ви над питанням, куди ця людина захоче їх витратити? Більшість відповість що кошти підуть на алкоголь. Американський видеоблогер вирішив перевірити це. Результат шокує.

100 доларів для безпритульного

Американський блогер Джош Палер Лін знімає ролики з соціальними експериментами. Сюжет чергового відео був простий: хлопець дасть 100 доларів (6000 рублів) бездомному людині і таємно простежить, куди той витратить їх. Результати експерименту приємно здивували блогера і його передплатників.

Лін очікував, що бездомний витратить гроші на випивку. Спочатку все було передбачувано – чоловік попрямував у винний магазин. Але коли він вийшов звідти, виявилося,що його пакет наповнений їжею.

Але це ще не кінець. Людина ділиться купленої їжею з іншими бездомними в своєму районі. Джош Палер Лін був настільки уражений вчинком бездомного, що підійшов, щоб розповісти йому про соціальному експерименті і дати ще 100 доларів. Тоді чоловік сказав Ліну: “Існують речі, які неможливо купити за гроші. Я отримую задоволення від того, що роблю”.

Дворазовий олімпійський чемпіон кинув виклик дівчині-блогеру і програв
Слимаки бояться мою пекінську капусту. А все спасибі меленого перцю і гірчиці
Замість масок і бальзамів я завжди роблю прості спреї для зміцнення волосся

Користувачі соціальних мереж оцінили вчинок бездомного, тому відеоролик розлетівся по Інтернету.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *