Хлопчик вирішив надіти відро на голову і побігати так по магазину: вийшло дуже смішне відео

Як правило, забавні і натуральні кадри виходять за участю тварин або дітей. Їх безпосередність може стати приводом для вдалої зйомки. Так сталося цього разу, коли малюк надів собі на голову відро в будівельному магазині.

Камера! Мотор!

У ролику головним героєм є юний Дрейвен Адоніс. Йому 3 роки і тепер, завдяки “Твіттеру”, він здобув популярність в Інтернеті. Кілька десятків тисяч людей залишилися в захваті від його незграбних спроб перемогти закони фізики.

Сюжет простий і уморителен: хлопчик бігає по магазину з великим відром на голові. Його батько переслідує його, паралельно знімаючи те, що відбувається на камеру смартфона.

«Це було настільки смішно, що я не міг перестати сміятися. Мені було цікаво подивитися, що буде далі», – зізнається батько хлопчика, 35-річний Оскар.

Хлопчик як мінімум 10 хвилин бігав з відром на голові. Він натикався на різні предмети. Але стійко терпів ці незручності.

Лише через кілька хвилин він зрозумів, що набагато вигідніше піднімати відро і вибирати дорогу рівніші. Таким чином, малюк придбав корисний навик граючись. можна вважати. що це були його перші професійні проби. Задатки до професій будівельника, маркетолога і спринтера явно присутні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *