Хлопчик намалював тумбочку: батько відтворив її точно по малюнку свого сина

Прагнення батьків виконати бажання дітей – це одна із самих природних речей у світі. Американець Кріс Саломон поставився до цього питання з особливою відповідальністю. Він власними руками змайстрував таку саму тумбочку, як намалював його син.

Тато-чарівник

У 2008 році американець Кріс Саломон зацікавився столярною справою. Тоді він одружився і переїхав у власний будинок. Чоловікові чомусь захотілося зробити меблі для сімейного гніздечка своїми руками. Тоді він почав самостійно навчатися всім тонкощам моделювання, конструювання, деревообробки і так далі. Можна сказати, що Кріст обился непоганих результатів у цій справі.

Одного разу, увійшовши в кімнату свого шестирічного сина, він побачив малюнок. На білому аркуші паперу була намальована тумбочка. Крісу прийшла в голову ідея зробити синові сюрприз – власними руками змайструвати таку ж меблі.

Насправді тумбочка на малюнку була сама примітивна. Але Кріс вирішив ускладнити собі завдання – створити меблі з такими ж нерівними і непропорційними контурами, як на малюнку. Йому довелося чимало попрацювати, але результат того коштував.

Тумбочка вийшла такою, ніби зійшла з аркуша паперу. Син Кріса був дуже здивований і неймовірно радий такому подарунку від батька.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *