Хлопчик купив картину за два долари і був шокований її реальною вартістю

В одному з випусків Antique Roadshow молодий колекціонер приніс на оцінку експертів картину, яку він нещодавно придбав. За цю роботу хлопчик віддав всього два долари.

У студії знаходився Девід Вайс, який відомий як експерт по текстилю, мистецтва та живопису.

Хлопчик докладно розповів про свої захоплення: про пристрасті до колекціонування, збирання і продаж скла, срібла і коштовних предметів. Потім він описує історію покупки своєї нової картини.

Історія покупки

«Я виявив її на аукціоні в Південному Джерсі і купив за 2 долари. Мені здається, що вона написана аквареллю, але це не точно: з-за скла, яке захищає картину від ультрафіолетового випромінювання, складно розгледіти», – розповів хлопець.

Девід підтвердив припущення: картина дійсно написана аквареллю. Під час діалогу між ними експерт вказує на замальовку в правому нижньому куті. Складно повірити, але картина була написала в кінці XIX століття голландським художником.

Вайс питав хлопчика про те, скільки, на його думку, повинна коштувати така картина, але відповіді його були далекі від реальності.

Отримати таку картину всього за 2 долара – рідкісна удача. Насправді її вартість може починатися від 1500 доларів. Цікаво, що хлопчик тепер буде робити з нею? Продасть або залишить цю цінність для особистої колекції?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *