Hitman, Tekken і інші безкоштовні ігри вересня для власників Xbox

Доступні з 1 вересня для всіх передплатників Xbox Live Gold.

Кожен місяць Microsoft безкоштовно роздає кілька ігор для Xbox 360 і Xbox One передплатникам Live Gold. Зараз на YouTube-каналі Xbox вийшов новий ролик, в якому розкрили гри вересня. Цього разу підбірка вийшла різноманітною як за жанрами, так і за стилем графіки.

Протягом усього місяця буде доступний повний перший сезон Hitman — знаменитого шутера з елементами стелса. Ця версія включає в себе всі місії і локації. Ви граєте за найманця під кодовим ім’ям Агент 47 і знищуєте мети, використовуючи будь-які методи.

Hitman, Tekken і інші безкоштовні ігри вересня для власників Xbox

З 1 по 15 серпня буде доступний ще один шутер Earth Defense Force 2025. Приготуйтеся захищати Землю від нашестя жуків-роботів і інших інопланетних тварюк! У грі є чотири класу персонажів, а також просунута система прокачування героя.

Hitman, Tekken і інші безкоштовні ігри вересня для власників Xbox

16 серпня почнеться роздача ще двох ігор. Знаменитий класичний файтинг Tekken Tag Tournament 2 можна буде завантажити до кінця місяця, а роздача лякаючою кооперативної головоломки We Were Here триватиме до 15 жовтня. Всі ігри, які ви заберете собі на акаунт в озвучені терміни, залишаться вашими назавжди.

В черговий раз ми отримали дві гри для Xbox One і дві для Xbox 360, але з зворотною сумісністю на консоль нового покоління. Тобто, Tekken і Earth Defense Force можна запустити на обох приставках, а Hitman і We Were Here — тільки на Xbox One.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *