Hipstersound — музичний сервіс для одиноких фрілансерів

Якщо вам стало нудно і самотньо, то зовсім не обов’язково брати під пахву ноутбук і бігти до найближчого хипстерское кафе або коворкінг. Спробуйте краще новий сервіс Hipstersound, який створює чудову звукову атмосферу для плідної роботи.

Про вплив фонових звуків на здібності людини можна почути різні думки. Одні стверджують, що для роботи їм потрібна абсолютна тиша, інші ж не можуть зосередитися без улюблених мелодій або, наприклад, звуки прибою. Всі люди різні і володіють різними смаками, тому краще всього спробувати на собі різні варіанти і підібрати оптимальний.

Сервіс Hipstersound пропонує вам зануритися в атмосферу італійського ресторану, затишного французької або американського кафе. Від вас потрібно лише перейти за цим посиланням і натиснути на велику кнопку відтворення. За допомогою кнопок, розташованих ліворуч і праворуч, можна переміщатися між різними закладами.

Hipstersound — музичний сервіс для одиноких фрілансерів

Зверніть також увагу на приховане зліва меню, що з’являється після натискання на кнопку-гамбургер. За допомогою цього меню ви зможете урізноманітнити звукову палітру шумом дощу, потріскуванням каміна і навіть приємними фортепіанними мелодіями.

А ви пробували працювати в кафе або в інших «атмосферних» місцях? Дійсно допомагає?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *