Highline — чохол для iPhone справжніх екстремалів

Особливий вид щастя творець аксесуарів для Apple-гаджетів відчуває тоді, коли його продукція починає продаватися в Apple Store. Компанія Kenu змогла домогтися цього з AirFrame+, автомобільним тримачем для iPhone, і, можливо, досягне ще раз за допомогою чохла для екстремалів Highline.

Одна з проблем, з якою стикаються люди, що активно проводять свій час, — iPhone може випасти з кишені. Добре, якщо ви знаходитесь на пробіжці і відразу можете його підібрати. Ситуація ускладнюється, якщо ви, приміром, катаєтеся на лижах: впав у сніг смартфон може залишитися там назавжди.

Highline — чохол для iPhone справжніх екстремалів

Highline — це чохол зі спеціальним шнуром, який вставляється в Lightning-роз’єм і додатково кріпиться спеціальною засувкою. Інший кінець шнура обв’язується навколо будь-якого елемента вашого одягу, наприклад бігунка на блискавці. Засувка може витримувати велике навантаження: навіть якщо ви будете розмахувати iPhone, негативного ефекту на роз’єм це не зробить.

Highline — чохол для iPhone справжніх екстремалів

Шнур виконаний зі спеціального матеріалу і може розтягуватися до декількох разів, тому користуватися смартфоном з них так само зручно, як і без нього. Чохол же виглядає стильно, тому стане у пригоді і в повсякденному житті. Highline можна придбати для всіх останніх моделей iPhone 4 і 4s ($19,95), 5 і 5s ($24,95), 6 ($29,95) і 6 Plus ($34,95).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *