He Likes The Darkness — забирайте зірки в кишені

Чи Любите ви темряву, як любить її Paul? Його пригнічує світло спалахуючих зірок, він збирає їх, поспішає, але часом не встигає. Тому ви повинні допомогти йому в цій нелегкій справі.

Paul повинен зібрати всі зірки, які бачить на своєму шляху. Його потрібно підвести до кожного джерела світла, а потім натиснути на відповідну кнопочку у вигляді руки. Після того, як він збере всі зірки, його слід відвести в чорну діру, щоб перейти до нового завдання.

 He Likes The Darkness — забирайте зірки в кишені

Гра ускладнюється тим, що на кожен рівень відводиться певна кількість часу. І якщо ви не встигнете, доведеться почати заново. При бажанні, таймер у грі можна відключити, але за додаткову плату 59 рублів. До того ж, чим більше зірок ви ховаєте, тим темніше стає навколо, і вам вже набагато складніше стрибати по платформах.

 He Likes The Darkness — забирайте зірки в кишені

У грі кілька глав, у кожної з яких є свої відмінні риси. В одній вам доведеться багато бігати, в іншій — стрибати, в третій — ухилятися від променів. Невеликим недоліком, як мені здається, є відсутність навчання. Без нього не відразу зрозуміло, що і в якій послідовності треба робити.

He Likes The Darkness — забирайте зірки в кишені

Чарівний монстрик Paul не зможе залишити байдужим, і припаде до душі не лише маленьким, але й дорослим. Качайте і грайте і забирайте в кишені зірки!

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *