Handle об’єднує Gmail, календар і нагадування в потужний органайзер

Для багатьох пошта — основний робочий інструмент. В такому випадку лист — це не просто повідомлення, на яке треба відповісти, а повноцінна завдання, з якою потрібно працювати. Додаток Handle об’єднує пошту Google, календар і нагадування в один потужний органайзер, який може стати центром управління вашими завданнями.

Активність розділена на три робочі зони: пошту, завдання і календар. Handle можна використовувати як звичайний поштовий клієнт, переглядаючи повідомлення і відповідаючи на них. Головна відмінність від аналогів — можливість прив’язати конкретне лист до події в календарі або нагадування.

Handle об’єднує Gmail, календар і нагадування в потужний органайзер Handle об’єднує Gmail, календар і нагадування в потужний органайзер

Календаря і списку завдань можна користуватися без прив’язки до конкретних листів. У них також є все необхідне: зручний перегляд подій за тижнями, можливість створювати нові події та завдання з докладними описами.

Handle об’єднує Gmail, календар і нагадування в потужний органайзер Handle об’єднує Gmail, календар і нагадування в потужний органайзер

Handle працює на iPhone, iPad і навіть Apple Watch. Також є розширення для Chrome, так що додаток максимально універсально. Handle підійде людям, які хочуть перетворити пошту в центр робочої активності. Значних мінусів ми в ньому не знайшли, тому пробуйте, тим більше що Handle можна скачати безкоштовно для всіх платформ.

Завантажити QR-Code

Handle: GTD To-do List and Calendar Management
Розробник: Handle, Inc.
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *