Handbrake 0.9.2: не гальмуй!

Деякий час тому, без особливого шуму, відбувся черговий реліз програми Handbrake за номером 0.9.2. Для тих, хто призабув нагадаю, що Handbrake — один з небагатьох якісних безкоштовних видеоконвертеров, доступних користувачам макінтошів.

Даний реліз примітний двома моментами. Перший: нова версія програми працює тільки під OS 10.5 Leopard, так що користувачам «тигри» доведеться задовольнятися тим, що вже є в 0.9.1. Одним з найбільш значущих, на мій погляд, змін є можливість зберігання всередині одного MP4 файлу декількох (двох) звукових доріжок таким чином, що їх перемикання можливо безпосередньо з QuickTime. Ура, хай живе Apple, до якої аж у 2008 році дійшло, що не всі користувачі її продукції шпрехают по англійськи. Гаразд, залишимо сарказм в стороні. Насправді, нововведення стосується в першу чергу любителів QuickTime (VLC, до речі, і раніше без проблем розбирав звукові доріжки) та власників Apple TV.

З менш помітних змін варто відзначити можливість деякі поліпшення в інтерфейсі, можливість звузити динамічний діапазон звукової доріжки (краще по можливості користуватися функцією плеєра) і створювати MP4 файли, оптимізовані для вебу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *