Хакери випустили неприв’язаних Jailbreak iOS 7.1.X і правильний клієнт «Вконтакте»

Раді повідомити вам про випуск неприв’язаних Jailbreak iOS 7.1.X від китайської команди хакерів Pangu. Інсталятор вже зараз можна завантажити безкоштовно, без реєстрації та смс.

На жаль, втечу з в’язниці виявився дійсно «китайським». Весь інтерфейс клієнта написаний на незрозумілих ієрогліфах і тільки для не кошерної Windows. Версія для OS X повинна з’явитися найближчим часом.

Тим не менш, за словами відомих хакерів з команди iH8sn0w, експлоїт не містить ніяких вірусів або інших шкідливих файлів. Так що, можете сміливо користуватися.

Хакери випустили неприв’язаних Jailbreak iOS 7.1.X і правильний клієнт «Вконтакте»

До речі, дивно, але Pangu навіть дозволили встановлювати видалені з App Store додатки. Наприклад, наш улюблений «Вконтакте», остаточно віддалений Apple минулого місяця. Представники вітчизняної соцмережі обіцяють якомога швидше повернути додаток в магазин.

Всіма улюблена Cydia, з величезною кількістю джейлбрейк-твіков, теж присутній.

Установник важить близько 70 мб, а завантажити його можна з сайту розробників софтина.

Особисто я не перевіряв працездатність Jailbreak iOS 7.1.X, оскільки вирішив потестувати iOS 8. Повірте, дорогі друзі, якщо в попередні роки Apple поступово реалізовувала твіки на системному рівні, то в цьому році компанія перевершила сама себе. Вже цієї осені причин для злому операційки практично не залишиться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *