Хакери отримали доступ до 200 мільйонів облікових записів Yahoo

Зловмисники продають викрадену базу даних з паролями і датами народження користувачів.

Служба безпеки Yahoo в даний момент зайнята перевіркою інформації про те, що хакерам вдалося використовувати уразливості в MySpace і LinkedIn і отримати доступ до 200 мільйонів користувальницьких облікових записів. Зловмисники вже встановили ціну на базу даних — 3 биткоина (близько 123 тисяч рублів).

Передбачається, що база даних датується 2012 роком. Однак її обсяг дозволяє говорити про те, що вона як і раніше містить безліч актуальних паролів.

Ресурс Motherboard, першим повідомив про стався витік, отримав у своє розпорядження невеликий фрагмент бази даних з 500 паролів. Перевірка перших двох десятків імен користувачів дозволила встановити, що більшість з них дійсно належить реальним людям. Проте подальше вивчення логінов показало, що дані дещо застаріли, оскільки нерідко з’являлося повідомлення про те, що обліковий запис була відключена або її дія була призупинена.

Нещодавно було офіційно оголошено, що американська телекомунікаційна корпорація Verizon набуває Yahoo за 5 мільярдів доларів. Умови угоди вдалося узгодити до появи компрометуючої інформації. У свою чергу, всім користувачам Yahoo і належать компанії сервісів варто поквапитися і змінити паролі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *