Хінти для Stacks

В першу чергу хочу попередити читачів, що цей пост буде корисний лише для користувачів Leopard.

Що таке Stacks ви вже знаєте і цінуєте зручність і незамінність цієї чудової системи Mac OS X Leopard. Але, як і годиться, є деякі приховані від нас, користувачів, моменти.

Хінт 1. Так, наприклад, можна включити градієнтне обрамлення іконки при наведенні миші. Робиться це через консоль. Запустіть Terminal (Applications/Utilities/Terminal.app) і введіть наступну команду (можете просто скопіювати і вставити):

defaults write com.apple.dock mouse-over-hilte-stack -boolean YES

killall Dock

Dock перевантажитися і тепер можете кайфувати від ще одного симпатичного ефекту. Щоб відключити градієнт на mouse-over, виконайте наступну команду в терміналі:

defaults write com.apple.dock mouse-over-hilte-stack -boolean NO

killall Dock

Хінти для Stacks

Хінт 2. Вам ніколи не хотілося мати Stack з останніми запущеними програмами? Погодьтеся, даний Stack зручніше, ніж лізти в Applications або запускати програму через Spotlight. Звичайно, за умови, що та програма запускається постійно. Так от, додаємо Stack «Recent Applications»:

defaults write com.apple.dock persistent-others -array-add '{ "tile-data" = { "list-type" = 1; }; "tile-type" = "останній-tile"; }'

killall Dock

Хінт 3. Свого роду швидкий доступ до будь-якої папки — потрібно просто перетягнути або цілком іконку вашої маку чи вашу домашню теку користувача на Stacks в Dock. Потім в Options (при натисканні на іконку даного stack) обрати перегляд вмісту List (список). Спробуйте використовувати це деякий час і оцініть зручність.

Хінти для Stacks

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *