Губи як у тата: у Мережу виклали знімки 2-річного сина 75-річного Міка Джаггера (фото)

Нова фотографія молодшого сина рокера показує, що малюк, схоже, успадкував культовий вид свого батька. Провідний вокаліст Rolling Stones Мік Джаггер краще всього відомий трьома речами: його безпомилковим голосом, його неперевершеними рухами і його губами – інакше відомими як самі пухкі у всій історії рок-н-ролу.

Тільки час покаже, чи успадкує хто-небудь з його восьми дітей ці перші дві речі, але ясно, що у його молодшого сина вже є остання. Просто погляньте на останнє фото маленького Деверо.

Дружина 75-річного співака, американська балерина Мелані Хэмрик, опублікувала в четвер в Instagram красиву фотографію свого 2-річного сина, і схожість з його знаменитим батьком незаперечно. І це не залишилося непоміченим для шанувальників і послідовників, які відповіли на посаду. Серед них були «Клон папи» та «Гени Джаггера», але найпоширенішим відповіддю був просто «Міні Мік!»

Легко зрозуміти, чому

Деверо, або Дів, як його любить називати батько, з кожним місяцем все більше нагадує культового рокера, але, як показує фотографія, якою Хамрик поділилася в минулому році, що він з самого початку був схожий на Джаггера.

Але з іншого боку, неможливо сказати, як все може змінитися в найближчі роки, і може бути, Дів буде більше схожий на свою матір. Зрештою, коли сам Джаггер був маленьким, він не був схожий на рок-зірку, якій він виріс.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *