Гроші у кожну щілину: магічний ритуал для примноження багатства в день 21 червня

День Сонцестояння (21 червня) – це особлива дата, в яку знаючі люди проводять безліч ритуалів, залучаючи любов, успіх і гроші. Заможні стародавні слов’яни активно проводили ритуал для залучення багатства, який приносив великі плоди. Варто відзначити, що з віками він не втратив своєї ефективності і діє досі. Як правильно провести його, щоб відкрився грошовий потік? Поговоримо далі про це.

Як повести ритуал по залученню грошей

Щоб протягом всього майбутнього року постійно отримувати гроші з нізвідки, слід взяти кілька грошових купюр і розкласти їх на підвіконні, добре прогрітій сонцем. Шлях гроші напитаются теплом, а також наповняться енергією сонячних променів.

Кожну заряджену таким способом купюру слід акуратно скласти окремо і розкласти в усі щілини, які є в будинку. Не варто ігнорувати поріг – під нього обов’язково потрібно покласти купюру і бажано побільше.

Такими діями ви даєте грошової енергії особливу установку, визначаючи тим самим рух фінансового потоку. З цього моменту гроші почнуть притягувати інші банкноти як до самої квартирі, так і до її господареві. Все, що вам залишається робити – сидіти і чекати справжнього достатку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *