Грифіндор, Слізерін, Когтевран: факультети з Хогвартса з’явилися в коледжі Страсбурга

Зовсім недавно в системі французького освіти відбулися вагомі зміни. L, ES і S освітніх напрямів більше не існує. Замість цього учні першого класу будуть ділитися загальними курсами (французька, історія-географія, філософія) з можливістю вибору варіантів індивідуальних уроків (наприклад, посилені заняття з математики), але ці класи не будуть мати назви.

Це рішення, оголошене в лютому 2018 року міністром освіти Жан-Мішелем Бланкером, багатьом довелося не до душі, проте викладацька команда французької середньої школи придумала дещо дуже цікаве.

Світ Гаррі Поттера в наших реаліях

А саме викладачі зі Страсбурга, які працюють в єпископальної коледжі Сент-Етьєн (який також є середньою школою).

Восени 2019 року студенти були приємно здивовані, виявивши, що сектора були замінені… назвами освітніх напрямків з вигаданої школи «Хогвартс».

Як і Гаррі Поттер, ви можете бути частиною Ґрифіндору, але також вчинити на Пуффендуй, Когтевран, Слізерін (факультети школи Хогвартс), а також у такі школи світу Гаррі Поттера, як Дурмстранг або інші.

Завдяки цій творчій ініціативі викладачі даної старшої школи прагнуть до того, щоб учні хотіли брати більше індивідуальних «класів» (або, іншими словами, факультативів). Очевидно, що ці «імена» офіційно не визнані і в документах вони не вказані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *